KONST / Litografier / Färglitografi 12398137

nr 1239 8137

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Tjur. Signerad, daterad 1986,43/170. Motivet: 26x33

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:26:16

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen